Пила 135 MARK II HUSQVARNA
   Пила 135 MARK II HUSQVARNA

   Пила 135 MARK II HUSQVARNA

   Напиши рецензија (0)
   23.810 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Робустна, сигурна и едноставна пила со одлични перформанси, идеална за активности околу куќата, викендичката, градината...Нуди одлични резултати кај задачи како кастрење, режење, сечење на помали стебла. Брзо се движи и лесно се ракува, а благодарение на страничниот затегач на ланецот, истот е безо и едноставно.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Технички карактеристики:

   Моќност: 1,6 kW

   Зафатнина на цилиндар: 40,9 сm³

   Големина на мач: 16'' , 40 cm (28 заби)

   Tип на ланец: 3/8 1,3 mm 

   Тежина: 4,4 kg

   Вид на пила: Бензиска

   Производител: Husqvarna

   Земја на потекло: Шведска

   Гаранција: 1 година

   005998
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пила 135 MARK II HUSQVARNA

   16 други производи во иста категорија:

   Пила 135 MARK II HUSQVARNA

   23.810 ден.
   со ДДВ