Пила120 MARK II HUSQVARNA
   Пила120 MARK II HUSQVARNA

   Пила120 MARK II HUSQVARNA

   Напиши рецензија (0)
   15.290 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Едноставна и сестрана моторна пила за домашна употреба. Наменета е за полесни работи како припрема за дрва за огрев, едноставни и неспецифични оборувања на стебла, режење и слично. Опремена е со X-Torq® технологија на мотор кој гарантира висока искористеност на горивото и ниска емисија на штетни гасови, како и Air Injection опција која го одржува филтерот чист. 

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Teхнички карактеристики:

   Моќност: 1,4 kW

   Зафатнина на цилиндар: 38,2cm3

   Големина на мач: 14'' , 35 cm (26 заби)

   Tип на ланец: 3/8 1,3 mm 

   Тежина: 4,7kg

   Вид на пила: Бензиска

   Производител: Husqvarna

   Земја на потекло: Шведска

   Гаранција: 1 година

   014526
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Пила120 MARK II HUSQVARNA

   16 други производи во иста категорија:

   Пила120 MARK II HUSQVARNA

   15.290 ден.
   со ДДВ