Бензиска мoторна пила VGS 380 Prime, Villager
   Бензиска мoторна пила VGS 380 Prime, Villager

   Бензиска мoторна пила VGS 380 Prime, Villager

   Напиши рецензија (0)
   8.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Maшина која стартува со мотор со внатрешно согорување која се користи за сечење на дрва.

   Aнтивибрациски систем

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Мотор: Бензински

   Тип на мотор: Двотактен воздушно ладење

   Сила на моторот / број на вртежи: 1.2 kW (12000 rpm)

   Должина на водилката: 400 mm

   Волумен на моторот: 37.2 cm³

   Број на запци на синџирот: 28.5

   Резервоар за гориво: 310 ml

   Резервоар за масло: 210 ml

   Maсa : 4.5 kg

   Линија на производи : Orange edition

   57749
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Бензиска мoторна пила VGS 380 Prime, Villager

   16 други производи во иста категорија:

   Бензиска мoторна пила VGS 380 Prime, Villager

   8.500 ден.
   со ДДВ