Бензиска мoторна пила VGS 460 Prime, Villager
   Бензиска мoторна пила VGS 460 Prime, Villager

   Бензиска мoторна пила VGS 460 Prime, Villager

   Напиши рецензија (0)
   10.500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Maшина која стартува со мотор со внатрешно согорување која се користи за сечење на дрва.

   Aнтивибрациски систем

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Мотор: Бензински

   Тип на мотор: Двотактен воздушно ладење

   Сила на моторот / број на вртежи: 1.8 kW (12000 rpm)

   Должина на водилката: 440 mm

   Волумен на моторот: 45.8 cm³

   Модел на водилка: Villager 44 cm

   Број на запци на синџирот: 36

   Резервоар за гориво: 550 ml

   Резервоар за масло: 260 ml

   Maсa: 5.5 kg

   Линија на производи: Orange edition

   57750
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Бензиска мoторна пила VGS 460 Prime, Villager

   16 други производи во иста категорија:

   Бензиска мoторна пила VGS 460 Prime, Villager

   10.500 ден.
   со ДДВ