Бензиска мoторна пила VGS 520 Prime, Villager
   Бензиска мoторна пила VGS 520 Prime, Villager

   Бензиска мoторна пила VGS 520 Prime, Villager

   Напиши рецензија (0)
   11.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Функции:

   Aнтивибрациски систем

   Прајмер за стартување

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на мотор: Двотактен воздушно ладење

   Сила на моторот / број на вртежи: 2.1kW (12000rpm)

   Чекор на синџирот: Villager, Villager, 325, 1.5mm, 36

   Волумен на моторот: 50.1cm3

   Модел на водилка: Villager, 45cm, 325, 1.5 mm

   Резервоар за гориво: 550ml

   Резервоар за масло: 260ml

   Maсa 5.8kg

   57751
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Бензиска мoторна пила VGS 520 Prime, Villager

   16 други производи во иста категорија:

   Бензиска мoторна пила VGS 520 Prime, Villager

   11.000 ден.
   со ДДВ