Бензиска мoторна пила VGS 3011 PE, Villager
   Бензиска мoторна пила VGS 3011 PE, Villager

   Бензиска мoторна пила VGS 3011 PE, Villager

   Напиши рецензија (0)
   13.300 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Функции:

   Aнтивибрациски систем

   Super Start

   Рамен и прецизен пресек

   Прајмер за стартување

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Мотор*: Бензински

   Тип на мотор: Двотактен воздушно ладење

   Сила на моторот / број на вртежи: 1.0 kW (12000 rpm)

   Чекор на синџирот: Villager 1/4, 1.3 mm

   Должина на водилката: 290 mm

   Волумен на моторот: 28.5 cm³

   Модел на водилка: Villager Carving, 30 cm 1/4

   Број на запци на синџирот: 32

   Резервоар за гориво: 210 ml

   Резервоар за масло: 200 ml

   Maсa : 3.4 kg

   Линија на производи: Black edition

   60096
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Бензиска мoторна пила VGS 3011 PE, Villager

   16 други производи во иста категорија:

   Бензиска мoторна пила VGS 3011 PE, Villager

   13.300 ден.
   со ДДВ