Iskra PN4500/LD845A бензинска моторна пила
   Iskra PN4500/LD845A бензинска моторна пила

   Iskra PN4500/LD845A бензинска моторна пила

   Напиши рецензија (0)
   9.499 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Должина на меч: 16" (406 mm)

   Излезна моќност - 1,6 kW

   24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации за Iskra PN4500/LD845A бензинска моторна пила

   Должина на меч: 16" (406 mm)

   Зафатнина на моторот - 45,8 cm3

   Воздушно ладење

   Излезна моќност - 1,6 kW

   3000 rp/m слободен тек

   Кап. на садот за гориво - 550 ml

   Кап. на садот за масло - 260 ml

   Погонски чекор - 325 " (8255 mm)

   Тежина - 5,4 kg

   24 месеци гаранција

   3830042560135
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra PN4500/LD845A бензинска моторна пила

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra PN4500/LD845A бензинска моторна пила

   9.499 ден.
   со ДДВ