Iskra PN5200/LD852B Бензинска моторна пила
   Iskra PN5200/LD852B Бензинска моторна пила

   Iskra PN5200/LD852B Бензинска моторна пила

   Напиши рецензија (0)
   9.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Должина на меч: 18 " (457 mm)

   Излезна моќност: 2.1 kW

   24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации за Iskra PN5200/LD852B Бензинска моторна пила

   Зафатнина на моторот 49,2 cm3

   Номинална излезна моќност: 2.1 kW

   Тип на мотор: двотактен 

   Воздушно ладење на моторот 

   3000 вртежи во мин. при слободен тек

   550 ml резервоар за гориво

   260 ml резервоар за моторно масло

   457 mm (18 ") должина на меч 

   Погонски чекор: 8.255 mm (.325") 

   5,4 kg тежина 

   24 месеци гаранција

   3830042560159
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra PN5200/LD852B Бензинска моторна пила

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra PN5200/LD852B Бензинска моторна пила

   9.999 ден.
   со ДДВ