Iskra PN5800/LD858B Бензинска моторна пила
   Iskra PN5800/LD858B Бензинска моторна пила

   Iskra PN5800/LD858B Бензинска моторна пила

   Напиши рецензија (0)
   10.699 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Должина на меч: 20 " (508 mm)

   Излезна моќност: 2.2 kW

   24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации за Iskra PN5800/LD858B Бензинска моторна пила

   Зафатнина на моторот: 54 cm3 

   Номинална излезна моќност: 2.2 kW

   Тип на мотор: двотактен

   Воздушно ладење на моторот

   3000 вртежи во мин. при слободен тек

   550 ml резервоар за гориво

   260 ml резервоар за моторно масло

   508 mm (20")  должина на меч

   Погонски чекор: 8.255 mm (.325")

   5,4 kg тежина

   24 месеци гаранција

   3830042560166
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra PN5800/LD858B Бензинска моторна пила

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra PN5800/LD858B Бензинска моторна пила

   10.699 ден.
   со ДДВ