Iskra ERO IE-GC254 Бензинска моторна пила
   Iskra ERO IE-GC254 Бензинска моторна пила

   Iskra ERO IE-GC254 Бензинска моторна пила

   Напиши рецензија (0)
   8.999 ден.
   9.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Должина на мечот: 304 мм

   • Излезна моќност: 0,9 kW

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации за Iskra ERO IE-GC254 Бензинска моторна пила

   • Капацитет на моторот: 25,4 см3

   • Номинален излез: 0,9 kW

   • Брзина во празно: 3.000-10.500 врт / мин

   • Тип на моторот: двотактен

   • Воздушно ладење на моторот

   • Капацитет на резервоарот за гориво: 230 ml

   • Капацитет на резервоарот за масло: 160 ml

   • Должина на мечот: 304 мм

   • Чекор на ланец: 9.525 mm (3/8 ")

   • Димензии на пакувањето (во мм): 300 (L) x 250 (W) x 255 

   • Нето тежина: 3,6 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042567998
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra ERO IE-GC254 Бензинска моторна пила

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra ERO IE-GC254 Бензинска моторна пила

   8.999 ден.
   9.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ