Iskra ERO IE-GC401 Бензинска моторна пила
   Iskra ERO IE-GC401 Бензинска моторна пила
   Iskra ERO IE-GC401 Бензинска моторна пила

   Iskra ERO IE-GC401 Бензинска моторна пила

   Напиши рецензија (0)
   9.999 ден.
   10.499 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Должина на мечот: 355 mm 

   • Излезна моќност: 1.4 kW

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации за Iskra ERO IE-GC401 Бензинска моторна пила

   Зафатнина на моторот - 40,1 cm3 

   Номинална излезна моќност: 1.4 kW

   Вртежи во минута при слободен тек: 2700-12000мин-1

   Резервоар за гориво - 310 ml

   Резервоар за моторно масло - 180 ml

   Должина на меч - 355 mm 

   Погонски чекор: 9525 mm (3/8")

   Тежина - 6 kg

   24 месеци гаранција

   3830042567998
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra ERO IE-GC401 Бензинска моторна пила

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra ERO IE-GC401 Бензинска моторна пила

   9.999 ден.
   10.499 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ