Iskra ERO IE-GC450 Бензинска моторна пила
   Iskra ERO IE-GC450 Бензинска моторна пила
   Iskra ERO IE-GC450 Бензинска моторна пила

   Iskra ERO IE-GC450 Бензинска моторна пила

   Напиши рецензија (0)
   10.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Должина на мечот: 406 mm 

   • Излезна моќност: 1,7 kW

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации за Iskra ERO IE-GC450 Бензинска моторна пила

   • Волумен на моторот: 45 см3

   • Номинален излез: 1,7 kW

   • Брзина во празно: 3.000-10.500 врт / мин

   • Тип на моторот: двотактен

   • Воздушно ладење на моторот

   • Капацитет на резервоарот за гориво: 550 ml

   • Капацитет на резервоарот за масло: 260 ml

   • Должина на мечот: 406 мм

   • Чекор на ланец: 8.255 mm (0,325 ")

   • Димензии на пакувањето (во мм): 485 (L) x 260 (W) x 305

   • Нето тежина: 5,5 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042568025
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra ERO IE-GC450 Бензинска моторна пила

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra ERO IE-GC450 Бензинска моторна пила

   10.999 ден.
   со ДДВ