Iskra ERO IE-GC580 Бензинска моторна пила
   Iskra ERO IE-GC580 Бензинска моторна пила

   Iskra ERO IE-GC580 Бензинска моторна пила

   Напиши рецензија (0)
   13.999 ден.
   14.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   • Должина на мечот: 457 mm 

   • Излезна моќност: 2.15 kW

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации за Iskra ERO IE-GC580 Бензинска моторна пила

   Зафатнина на моторот - 58 cm3 

   Номинална излезна моќност: 2.15 kW

   Тип на мотор: двотактен

   Воздушно ладење на моторот

   Вртежи во минута при слободен тек: 3.000-10.500мин-1

   Резервоар за гориво - 550 ml

   Резервоар за моторно масло - 260 ml

   Должина на меч - 457 mm 

   Погонски чекор: 8.255 mm (.325")

   Тежина - 5,5 kg

   2 година гаранција

   3830042568049

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra ERO IE-GC580 Бензинска моторна пила

   16 други производи во иста категорија:

   Iskra ERO IE-GC580 Бензинска моторна пила

   13.999 ден.
   14.999 ден.
   Заштеди 1.000 ден.
   со ДДВ