Solar – Парковска соларна светилка 3v Globo
   Solar – Парковска соларна светилка 3v Globo
   Solar – Парковска соларна светилка 3v Globo
   Solar – Парковска соларна светилка 3v Globo

   Solar – Парковска соларна светилка 3v Globo

   Напиши рецензија (0)
   1.650 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Solar – Парковска соларна светилка 3v Globo

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: ЛЕД

   Број на сијалици: 3

   Димензии: ш:9000 в:620

   Материјал: Пластика

   Јачина: Max 1 x 4w

   Боја: Кафена

   Напон: 220-240V

   Гаранција: 5 години

   39145

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Solar – Парковска соларна светилка 3v Globo

   2 други производи во иста категорија:

   Solar – Парковска соларна светилка 3v Globo

   1.650 ден.
   со ДДВ