Најпродавани

Air cooler GREE KSWK-0603D

1 Review(s)
Цена 5 990 ден
22 На залиха

Функција: Создавање пареа за разладување на воздухот

4 нивоа на дување

Контрола: Копче и далечински управувач

Тркалца за движење

Скала за прикажување на нивото на водата 

Тајмер за самоисклучување

Оддел за ладење со мраз

Самоисклучување на пумпата кога нема вода

Капацитет на резервоарот за вода: 6L 

Опсег за ладење: 15 - 20 M²

Димензии: Ширина 29,8cm - Висина 75,2cm - Длабочина 28,2cm

Гаранција: 1 годинa

Метална закачалка ЕСТЕЛ златна
-300 ден
 • Распродажба!
 • -300 ден

Метална закачалка ЕСТЕЛ златна

Редовна цена 1 790 ден Цена 1 490 ден
Распродадено

Практична и фунцкионална метална закачалка наменета за Вашата спална соба, но и за било кое друго место каде што Ви одговара.

Еднорачен тег Atleticore, 1 kg

Цена 200 ден
14 На залиха

Пластифициран рачен тег за тренинг.

Може да се користи во вообичаени фитнес тренинзи, но и во сложени пилатес вежби или аеробни активности. Обликувајте го вашето тело и доведете се во форма со неограничен број на движења и вежби. 

Базен INTEX 244x58

Цена 2 890 ден
Распродадено

Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава за вас и вашите најмили.

Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

Изработен од издржлив PVC материјал кој е наменет за повеќегодишна употреба.

Клупа за вежбање

Цена 5 900 ден
Распродадено

Клупа за вежбање која ви овозможува зајакнување на мускулите на целото тело.

Дизајнирано од квалитетни и цврсти материјали кои спречуваат лизгање и ви овозможува комплетен и пријатен тренинг.

Може да се користи за повеќе видови на вежби.

6 позиции за наслонот на грбот и 7 позици на потпирачот.

Чевларник дупли со 3 врати - сонома

Редовна цена 5 190 ден Цена 3 990 ден
975 На залиха

Чевларник со 3 врати, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

Висина: 121cm

Ширина: 65cm

Длабина: 25cm

Капацитет: 18 пара обувки

Боја: Даб сонома

МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x750x350
-1 200 ден
 • Распродажба!
 • -1 200 ден

МЕТАЛЕН РАФТ COSY 1800x750x350

Редовна цена 3 900 ден Цена 2 700 ден
99 На залиха

Метален рафт со вкупна носивост од 875 kg. | Лесно склопување без употреба на шрафови | 5 години гаранцијаБрза испорака низ цела Македонија.

Декоративен панел 120X30X2 Сенапор ЕПС 16-12 -...

Цена 415 ден
Распродадено

Стиропорен 3D Панел е декоративен материјал што може да се инсталира многу лесно и брзо и не е потребен никаков професионален алат. 

Димензии: 120x30x2 cm

Xiaomi Redmi AirDots Basic 2 - Безжични...

1 Review(s)
Редовна цена 1 590 ден Цена 1 250 ден
Распродадено

Bluetooth 5.0, TWS, тежина 4.1г, автономија 4-12 часа | Испорака од магацин во Македонија | Бесплатна и брза достава | Гаранција 6 месеци.

МЕТАЛЕН РАФТ МАКС ФУТУР 180Х90Х40 5Х300кг

Редовна цена 4 890 ден Цена 3 990 ден
20 На залиха

Метален рафт со вкупна носивост од 1.500 кг. | Лесно склопување | Брза и бесплатна испорака низ цела Македонија.

Ролер со пена

Цена 690 ден
87 На залиха

Иновативен ролер обложен со мека ЕВА пена за рехабилитација, масажа, јога или пилатес.

Тркалањето со ролерите ја подобруваат циркулацијата, што го подготвува телото за тренинг. И бидејќи тркалањето ги распрснува јазлите што го ограничуваат опсегот на движење, тоа ги подготвува вашите мускули за истегнување. Особено се важни за оние кои трчаат на долги патеки. 

МЕТАЛЕН РАФТ TECHNO...
-1 500 ден
 • Распродажба!
 • -1 500 ден

МЕТАЛЕН РАФТ TECHNO 1800x1000x400 White

Редовна цена 6 200 ден Цена 4 700 ден
29 На залиха

Метален рафт со вкупна носивост од 650 kg. | Лесно склопување без употреба на шрафови | 5 години гаранцијаБрза испорака низ цела Македонија.

Allga San Арника - гел за масажа против болка и...

Цена 315 ден
980 На залиха

Allga San арника гелот продира длабоко во кожата ја намалува напнатоста и болките. Се користи кај контузија, тапи повреди, истегнувања и исчашувања. Помага при повреди на мускулите, тетивите и зглобовите. Ги намалува отоците и ги лади болните места. Погоден е за спортска масажа на вкочаните мускули и зглобови. Брзо се впива и не ја масти кожата.

Апсорбер за влага со едно полнење (боја по...

Цена 490 ден
84 На залиха

Апсорберот за влага успешно се справува со вишокот на влага во вашите простории. Една од најважните карактеристики на овој апсорбер, кој го прави поразличен од другите на пазарот, е тоа што влагата ја претвора во ГЕЛ, со што е оневозможено истата пак да циркулира во воздухот и да ги троши кристалите.

Во пакувањето добивате еден апсорбер со БОЈА ПО СЛУЧАЕН ИЗБОР (црвена, зелена, розева или сина) и едно полнење за апсорбер.

МЕТАЛЕН РАФТ LARGO...
-3 100 ден
 • Распродажба!
 • -3 100 ден

МЕТАЛЕН РАФТ LARGO 1770x1600x600

Редовна цена 12 400 ден Цена 9 300 ден
100 На залиха

Метален рафт со вкупна носивост од 2400 kg. | Лесно склопување без употреба на шрафови | 5 години гаранцијаБрза испорака низ цела Македонија.

Клуб маса Кенитра
-1 010 ден
 • Распродажба!
 • -1 010 ден

Клуб маса Кенитра

Редовна цена 4 000 ден Цена 2 990 ден
1 На залиха

Модерен и квалитетен италијански дизајн изработен од висококвалитетна оплеменета иверка и оков.

Должина: 92.5cm

Висина: 40cm

Ширина: 55cm

Дебелина на иверка: 25mm (бел дел) / 16mm (антрацит)

Боја: Бела со антрацит

Вратило за на врата

Цена 1 000 ден
35 На залиха

Вратилото е идеално за целосен развој на горниот дел на телото и горните екстремитети.

Може да вежбате кога е закачено на врата или пак кога е поставено на под.

Одлично е за истегнување на грбот, градите и рамениците. Ги кондиционира и релаксира вашите мускули, дава сила и го зацврстува грбот.

Вратилото е цврсто, издржува товар до 100 kg, лесно се монтира.

Повеќенаменски клешти 12 во 1
-200 ден
 • Распродажба!
 • -200 ден

Повеќенаменски клешти 12 во 1

Редовна цена 799 ден Цена 599 ден
15 На залиха

Повеќенаменска алатка со 12 функции изработена од високо квалитетно не рѓосувачко железо. Ергономска рачка и лесно достапни алатки. Содржи универзална клешта со сечица, пила, турпија, метро, плосната одвртка, Ph одвртувач, ноже, отворач за шишиња, отворач за конзерви.

Еднорачен хексагонален тег 17,5 кг

Цена 3 640 ден
95 На залиха

Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали.

Чевларник дупли со 2 врати

Редовна цена 3 990 ден Цена 2 990 ден
983 На залиха

Чевларник со 2 врати, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

Капацитет: 12 пара обувки

Висина: 85cm

Ширина: 65cm

Длабина: 25cm

Бела боја

Кертиџ филтер

Цена 300 ден
Распродадено

Вашата пумпа ја влече водата од базенот, таа вода поминува низ филтерот со што се отсранува сета нечистотија и бактерии така што се заджуваат на филтерот. Затоа е потребно да имате филтер за вашиот базен.

Сет фитнес еластични црева 5/1

Цена 800 ден
85 На залиха

Мултифункционални еластични фитнес црева за вежбање дома, надвор или фитнес сала.

Може да се користат заедно или посебно.

Удобните рачки Ви овозможуваат пријатен тренинг, погодни се за почетници и за фитнес професионалци.

Совршени за вежбање crossfit, pilates, joga. 

Чевларник СИЕНА

Редовна цена 9 180 ден Цена 6 980 ден
984 На залиха

Комбинација од два чевларника, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

Висини 85cm и 121cm

Ширина на двата: 130cm

Длабочина: 25cm

Капацитет: 30 пара обувки

Бела боја

Базен INTEX премиум 305х76 со филтер пумпа

Цена 9 900 ден
1 На залиха

 Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава за вас и вашите најмили.

Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

Поставувањето и монтажата се олеснети благодарение на новиот систем на поврзување на металните носачи. Материјалот кој се користи обезбедува јачина и отпорност на базентот. Дното и sидовите на базенот се направени од трослоен материјал. Двата надворешни слоја се изработени од PVC а внатрешниот од полиестер кој е преплетен заради поголема отпорност од хемикалии, сончева светлина и удари на вода од движењето во базентот.

МЕТАЛЕН РАФТ TECHNO...
-1 500 ден
 • Распродажба!
 • -1 500 ден

МЕТАЛЕН РАФТ TECHNO 1800x1000x400 Grey

Редовна цена 6 200 ден Цена 4 700 ден
Распродадено

Метален рафт со вкупна носивост од 650 kg. | Лесно склопување без употреба на шрафови | 5 години гаранцијаБрза испорака низ цела Македонија.

Биро ДЕНВЕР 57 МАКС Антрацит

Редовна цена 3 390 ден Цена 2 990 ден
Распродадено

Димензии: 120x75x60xm

Материјал: Иверица 1ва класа

ПВЦ кант трака 0.8mm

Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.

Метална конструкција

Чевларник дупли со 4 врати

Редовна цена 6 190 ден Цена 4 990 ден
986 На залиха

Чевларник со 4 врати, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

Капацитет: 24 пара обувки

Висина: 157cm

Ширина: 65cm

Длабочина: 25cm

Бела боја

Kettlebell Atleticore, 16 kg

Цена 3 290 ден
Распродадено

Kettlebell е реквизит направен од лиено железо кое изгледа како топка со дршка. Тегот исто така се нарекува ѕвонест тег, а бидејќи се користи од руската војска како кондиционен тег и поради тоа некои го викаат руско ѕвоно.

Сет од 5 мини гумени ленти

Цена 460 ден
89 На залиха

Секој ластик има различна јачина (X-light, light,  medium, heavy, x-heavy) за да можете постепено да го зголемувате интензитетот на вашиот тренинг. 

Ластиците се во форма на круг и со леснотија ќе можете да ги поставите на различни делови од телото.

Чевларник дупли со 2 врати - сонома

Редовна цена 3 990 ден Цена 2 990 ден
987 На залиха

Чевларник со 2 врати, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

Капацитет: 12 пара обувки

Висина: 85cm

Ширина: 65cm

Длабина: 25cm

Боја: Даб сонома

Држач за еден монитор и лаптоп | DM25L1X1

Цена 5 199 ден
20 На залиха

Како дел од популарната DM25 серија, DM25L1X1 овозможува прикачување на еден монитор и еден преносен компјутер. Има одлична флексибилност така што лесно ќе ја најдете совршената позиција при седење или стоење на вашето работно место. Држачот овозможува висинско подесување на мониторот и преносниот компјутер како и приближување и оддалечување. Секогаш имајте на ум дека идеалната висина е кога горната третина од мониторот е на исто ниво со очите | Бесплатна испорака низ цела Македонија

Чевларник дупли со 4 врати - сонома

Редовна цена 6 190 ден Цена 4 990 ден
988 На залиха

Чевларник со 4 врати, со полици за складирање на 2 реда обувки по врата.

Се испорачува склопен и спремен за користење веднаш.

Капацитет: 24 пара обувки

Висина: 157cm

Ширина: 65cm

Длабочина: 25cm

Боја: Даб сонома

Гумена лента виолетова 208х0,45х3,0

Цена 660 ден
92 На залиха

Висококвалитетен ластик за вежбање изработен од латекс.

Овој ластик за вежбање јога, пилатес и фитнес истегнувања ќе го користите со големо задоволство.

Ластик со добра еластичност и силно оптегнување. Идеален за сите видови на crossfit, pilates, joga,beachbody.

Платформа за струк

Цена 540 ден
40 На залиха

Платформата за струк помага за вежбање на стапалата, половината, нозете и колкот.

Лесна е за употреба, издржлива и лесна за носење.

Димензии на производот: 152x25x3 cm

Навлажнувач на воздух GREE SCWK-4006

Цена 2 999 ден
30 На залиха

Кажете му збогум на сувиот воздух благодарение на навлажнувачот на GREE. Иновативен дизајн кој го елиминира нередот при дополнување на резервоарот за вода, двојна филтрација на честички за уште поголема чистина преку филтер во резервоарот и при исфрлање на пареата | 1 година гаранција

Прилагодлив тежински сет (до 20КГ)

Цена 9 900 ден
8 На залиха

• Со теговите го зацврстувате горниот дел од телото, вашиот бицепс, трицепс како и останатите делови од телото.

Нашите тегови може да се користат во домашни услови и фитнес сали.

Сетот за вежбање содржи 1 прилагодлив тег, со кои може да ја одредите тежината според која сакате да вежбате.

Гумена лента зелена 208х0,45х4,2

Цена 800 ден
92 На залиха

Висококвалитетен ластик за вежбање изработен од латекс.

Овој ластик за вежбање јога, пилатес и фитнес истегнувања ќе го користите со големо задоволство.

Ластик со добра еластичност и силно оптегнување.

Идеален за сите видови на crossfit, pilates, joga, beachbody.

Базен INTEX 305x76 со филтер пумпа

Редовна цена 7 590 ден Цена 6 499 ден
20 На залиха

Секое лето си има своја приказна. Започнете ја вашата и обезбедете си базен за релаксирање и забава за вас и вашите најмили.

Изненадете ги вашите најмили со базен и пружете им задоволство и бесконечна забава во жешките летни денови.

Производот е додаен за споредба.