Навлажнувач на воздух GREE SCWK-4006
   Навлажнувач на воздух GREE SCWK-4006
   Навлажнувач на воздух GREE SCWK-4006
   Навлажнувач на воздух GREE SCWK-4006
   Навлажнувач на воздух GREE SCWK-4006
   Навлажнувач на воздух GREE SCWK-4006

   Навлажнувач на воздух GREE SCWK-4006

   Напиши рецензија (0)
   2.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Кажете му збогум на сувиот воздух благодарение на навлажнувачот на GREE. Иновативен дизајн кој го елиминира нередот при дополнување на резервоарот за вода, двојна филтрација на честички за уште поголема чистина преку филтер во резервоарот и при исфрлање на пареата | 1 година гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Иновативен дизајн кој го елиминира нередот при дополнување на резервоарот за вода, двојна филтрација на честички за уште поголема чистина преку филтер во резервоарот и при исфрлање на пареата.

   Карактеристики:

   • Моќност: 20 W
   • Active Carbon филтер
   • Капацитет на навлажнување: 300 ml/h
   • Капацитет на резервоарот: 4 л
   • Димензии 191 × 191 × 322 mm
   • Тежина: 1,66 кг
   • Гаранција: 1 година
   Gree
   SCWK-4006
   24 производи

   Технички податоци

   Гаранција
   1 година

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Навлажнувач на воздух GREE SCWK-4006

   1 друг производ во иста категорија:

   Навлажнувач на воздух GREE SCWK-4006

   2.999 ден.
   со ДДВ