Навлажнувач на воздух Mi Smart Antibacterial
   Навлажнувач на воздух Mi Smart Antibacterial
   Навлажнувач на воздух Mi Smart Antibacterial
   Навлажнувач на воздух Mi Smart Antibacterial
   Навлажнувач на воздух Mi Smart Antibacterial
   Навлажнувач на воздух Mi Smart Antibacterial

   Навлажнувач на воздух Mi Smart Antibacterial

   Напиши рецензија (0)
   3.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   3 нивоа на регулација на протокот на воздух

   Внатрешно осветлување

   Далечински управувач преку апликацијата

   Моќност 25 вати

   Висина 353 мм

   Ширина 190 мм

   Дебелина 190 мм

   Капацитет 4,5 Л

   Тежина 1,9 кг

   Ниво на бучава 38 dB

   Максимален капацитет на млазницата од 300 mL / h

   UV-C светлината која ги убива бактериите

   Лесно полнење на резервоарот

   Автоматско регулирање според температурата на околината

   SKV4140GL
   6 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Навлажнувач на воздух Mi Smart Antibacterial

   1 друг производ во иста категорија:

   Навлажнувач на воздух Mi Smart Antibacterial

   3.990 ден.
   со ДДВ