Olivenol дневен крем за лице
   Olivenol дневен крем за лице

   Olivenol дневен крем за лице

   Напиши рецензија (0)
   467 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Додадените витамини А и Е дополнително ја штитат кожата од предвремено стареење. Посебно приготвената формула во сооднос вода : масло емулзија =3 : 1 и содржината на помалку масти е вистински избор за целата година, а особено во топлите летни месеци.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   DOLIVA01
   1000 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Olivenol дневен крем за лице

   16 други производи во иста категорија:

   Olivenol дневен крем за лице

   467 ден.
   со ДДВ