Ноќна крема со екстра девствено маслиново масло и церамиди, која ја подобрува затегнатоста на кожата и ја штити од сушење, особено за време на ноќната фаза на обновување на кожата. Збогатена со витамини и масло од јојоба, ја подобрува еластичноста на кожата и ја влажни, па таа наутро е мека и осетливо помазна. Дерматолошки испитана!

Пакување: 50 ml

Наутро и навечер по чистењето на лицето да се нанесе на кожата на лицето, вратот и деколтето.

DOLIVA14
1000 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.