Влага која се вовлекува под кожата – 24 часа хидратација!

Хидратантната крема за лице со екстра девствено маслиново масло и shea путер, ја штити кожата од сушење и ја чини мека, мазна и свежа. Благодарение на уреата и витаминско-хидратантниот комплекс, и’ дава на Вашата кожа интензивна влажност во текот на 24 часа, и истовремено активно ја штити од губење на хидратација. Вашата кожа станува забележливо посвежа и поздрава. Дерматолошки испитана!

Пакување: 50 ml

Наутро и навечер по чистењето на лицето да се нанесе на кожата на лицето, вратот и деколтето, и нежно да се измасира. Нежна крема која брзо се впива и не ја масти кожата. Идеална е како подлога за шминка.

DOLIVA15
1000 производи

Нема рецензии во овој момент.

други производи

16 други производи во истата категорија:
Производот е додаен за споредба.