Хијалурон серум концентрат против брчки, волумен филер
   Хијалурон серум концентрат против брчки, волумен филер

   Хијалурон серум концентрат против брчки, волумен филер

   Напиши рецензија (0)
   687 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Активен хијалуронски концентрат Anti-Wrinkle + Volume Filler со вкрстено поврзана хијалуронска киселина

   Моментално намалување на брчките преку оптимално складирање на хијалурон во брчките

   Особено стабилен хијалурон против ензимската деградација (ја инхибира хијалуронидазата)

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Клучни компоненти во составот:

   Натриум хијалуронат - афинитет за врзување поголема количина на вода со што се овозможува  хидрирање на кожата - еластичност, измазнување, помлад и поздрав изглед.

   Глицерин - ја хидрира кожата и и дава сјај.

   Ги редуцира брчките со моментален ефект

   Ги пополнува брчките од внатрешната страна на кожата

   Ја хидрира кожата

   Со вкрстено поврзана хијалуронска киселина

   Моментално намалување на брчките преку

   Моменталниот ефект е клинички докажан

   Повеќе информации

   *Нежна текстура

   *Хијалурон со фармацевтски квалитет

   *Брзо се апсорбира

   *Пријатен свеж мирис

   *Не масти

   *Волумен одвнатре

   *Без конзерванси

   *Дерматолошки тестирано

   HYALUR10
   100 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Хијалурон серум концентрат против брчки, волумен филер

   16 други производи во иста категорија:

   Хијалурон серум концентрат против брчки, волумен филер

   687 ден.
   со ДДВ