OBLEPIKHA C-BERRICA / Витамин Ц дневна крема со SPF20 – 50 МЛ.
   OBLEPIKHA C-BERRICA / Витамин Ц дневна крема со SPF20 – 50 МЛ.

   OBLEPIKHA C-BERRICA / Витамин Ц дневна крема со SPF20 – 50 МЛ.

   Напиши рецензија (0)
   520 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Тонирање и хидратација

   Витамин Ц

   Ниацинамид

   Масло од волчји трн

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Органското масло од волчји трн ја хидрира кожата и поттикнува создавање на колаген, структурален протеин кој е есенцијален за млада кожа. Сибирските бобинки се најбогатиот извор на Ц витамин. Оваа крема е специјално наменета за борба против секојдневниот стрес на кожата од градскиот живот. Ја освежува вашата кожа и остава природен сјај, намалувајќи ги знаците на стрес и умор. Витаминот Ц помага да се зајакне самостојниот одбранбен систем на вашата кожа, забрзувајќи го обновувачкиот процес. Ниацинамидот помага видливо да се намалат зголемените пори и да се омекнат фините линии.

   КАКО ДА СЕ КОРИСТИ: Нанесете наутро на чисто лице, избегнувајќи го пределот околу очите и устата. Погодна за секојдневна употреба.

   000966
   50 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   OBLEPIKHA C-BERRICA / Витамин Ц дневна крема со SPF20 – 50 МЛ.

   16 други производи во иста категорија:

   OBLEPIKHA C-BERRICA / Витамин Ц дневна крема со SPF20 – 50 МЛ.

   520 ден.
   со ДДВ