Топ категории
Vilma Armchair Premium
Најнови производи
Работно биро - LotusРаботно биро - Lotus
17.990 ден.22.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
Блог

562 производи

Мрежа
Мрежа-2
Листа
Листа-2
Каталог
 • Ново
  2.890 ден.
  ISKRA AD-G5 Електрична скара
  • Ново
   2.890 ден.Цена
   ISKRA AD-G5 Електрична скара
   • Ново
    Напон : 220-240V~50/60Hz Јачина : 2000W Димензија на скара : 450 x 300 mm (D x Š) Алуминиумска плоча  Термостат со LED индикатор  Димензија на кутија  (в mm): 580 (д) x 90 (Ш) x 335 (V) Нето тежина : 2,8 кг Бруто тежина : 2,9 кг Гаранција 2 години 
    2.890 ден.Цена
    ISKRA AD-G5 Електрична скара
    • Ново
     Напон : 220-240V~50/60Hz Јачина : 2000W Димензија на скара : 450 x 300 mm (D x Š) Алуминиумска плоча  Термостат со LED индикатор  Димензија на кутија  (в mm): 580 (д) x 90 (Ш) x 335 (V) Нето тежина : 2,8 кг Бруто тежина : 2,9 кг Гаранција 2 години 
     2.890 ден.Цена
     • Ново
      17.990 ден.22.990 ден.
      Работно биро - LotusРаботно биро - Lotus
      • Ново
       17.990 ден.22.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
       Работно биро - LotusРаботно биро - Lotus
       • Ново
        Барате канцелариско биро кое изгледа моќно и престижно? Работното биро Lotus со својот модерен дизајн ја комбинира функционалноста со издржливоста. Изработено од висококвалитетни материјали и според вашите ергономски барања. Спецификации: * Изработено од висококвалитетна иверица. * Помошен кабинет: има реверзибилен вграден кабинет, фиока и полици со...
        17.990 ден.22.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
        Работно биро - LotusРаботно биро - Lotus
        • Ново
         Барате канцелариско биро кое изгледа моќно и престижно? Работното биро Lotus со својот модерен дизајн ја комбинира функционалноста со издржливоста. Изработено од висококвалитетни материјали и според вашите ергономски барања. Спецификации: * Изработено од висококвалитетна иверица. * Помошен кабинет: има реверзибилен вграден кабинет, фиока и полици со...
         17.990 ден.22.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
         • Ново
          189.990 ден.205.990 ден.
          WEBER GENESIS EPX-435 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гасWEBER GENESIS EPX-435 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
          • Ново
           189.990 ден.205.990 ден.Редовна цена-16.000 ден. исклученоЦена
           WEBER GENESIS EPX-435 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гасWEBER GENESIS EPX-435 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
           • Ново
            Ви ја претставуваме SMART скарата Genesis® - најголемата иновација за скара во последните децении, која создава целосно градинарско кулинарско искуство. Печете, печете на пареа, па дури и пржете со замена на решетката за готвење со прилагодени садови за скара од WEBER CRAFTED, инспиративна храна која никогаш не се мислела дека е можна на скарата. Со паметната технологија WEBER...
            189.990 ден.205.990 ден.Редовна цена-16.000 ден. исклученоЦена
            WEBER GENESIS EPX-435 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гасWEBER GENESIS EPX-435 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
            • Ново
             Ви ја претставуваме SMART скарата Genesis® - најголемата иновација за скара во последните децении, која создава целосно градинарско кулинарско искуство. Печете, печете на пареа, па дури и пржете со замена на решетката за готвење со прилагодени садови за скара од WEBER CRAFTED, инспиративна храна која никогаш не се мислела дека е можна на скарата. Со паметната технологија WEBER...
             189.990 ден.205.990 ден.Редовна цена-16.000 ден. исклученоЦена
             • Ново
              165.990 ден.175.990 ден.
              WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гасWEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
              • Ново
               165.990 ден.175.990 ден.Редовна цена-10.000 ден. исклученоЦена
               WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гасWEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
               • Ново
                Ви ја претставуваме Genesis Smart Grill - најголемата иновација за скара во последните децении, со која можете да создадете совршено кулинарско искуство во вашата градина. Печете, пареа или дури и печете со замена на решетката за печење со прилагодена опрема за скара од WEBER CRAFTED и подгответе јадења што инспирираат и кои никогаш не сте помислиле дека може да се подготват на скара. Со...
                165.990 ден.175.990 ден.Редовна цена-10.000 ден. исклученоЦена
                WEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гасWEBER GENESIS EPX-335 (SMART GRILL) GAS BBQ скара на гас
                • Ново
                 Ви ја претставуваме Genesis Smart Grill - најголемата иновација за скара во последните децении, со која можете да создадете совршено кулинарско искуство во вашата градина. Печете, пареа или дури и печете со замена на решетката за печење со прилагодена опрема за скара од WEBER CRAFTED и подгответе јадења што инспирираат и кои никогаш не сте помислиле дека може да се подготват на скара. Со...
                 165.990 ден.175.990 ден.Редовна цена-10.000 ден. исклученоЦена
                 • Ново
                  64.990 ден.69.990 ден.
                  WEBER SPIRIT E-315 GBS плинска скараWEBER SPIRIT E-315 GBS плинска скара
                  • Ново
                   64.990 ден.69.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                   WEBER SPIRIT E-315 GBS плинска скараWEBER SPIRIT E-315 GBS плинска скара
                   • Ново
                    Скарата за гас со три горилници Spirit E-315 има пространа површина за скара и удобни странични маси за поставување тацни за сервирање. Закачете ја шпатулата и клештите на куките за алатот така што сè што ви треба е на дофат на раката. Издржливи, лесни за чистење решетки од гурмански систем за скара со порцеланско емајлирано леано железо. Вебер порцелан-емајл финишот...
                    64.990 ден.69.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                    WEBER SPIRIT E-315 GBS плинска скараWEBER SPIRIT E-315 GBS плинска скара
                    • Ново
                     Скарата за гас со три горилници Spirit E-315 има пространа површина за скара и удобни странични маси за поставување тацни за сервирање. Закачете ја шпатулата и клештите на куките за алатот така што сè што ви треба е на дофат на раката. Издржливи, лесни за чистење решетки од гурмански систем за скара со порцеланско емајлирано леано железо. Вебер порцелан-емајл финишот...
                     64.990 ден.69.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                     • Ново
                      54.999 ден.59.999 ден.
                      WEBER SPIRIT CLASSIC E-220S GAS скара на гасWEBER SPIRIT CLASSIC E-220S GAS скара на гас
                      • Ново
                       54.999 ден.59.999 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                       WEBER SPIRIT CLASSIC E-220S GAS скара на гасWEBER SPIRIT CLASSIC E-220S GAS скара на гас
                       • Ново
                        Нека започне авантурата за скара: скарата со гас Spirit Classic E-220S создава уникатна атмосфера за скара на вашата тераса или балкон. Пропржете повеќе шницли до совршенство и брзо загрејте со додатокот Sear Zone и решетки за гурманскиот систем за скара. Испробајте нови техники за готвење со неjзините решетки за готвење со гурмански систем за скара во кои се сместени голем број...
                        54.999 ден.59.999 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                        WEBER SPIRIT CLASSIC E-220S GAS скара на гасWEBER SPIRIT CLASSIC E-220S GAS скара на гас
                        • Ново
                         Нека започне авантурата за скара: скарата со гас Spirit Classic E-220S создава уникатна атмосфера за скара на вашата тераса или балкон. Пропржете повеќе шницли до совршенство и брзо загрејте со додатокот Sear Zone и решетки за гурманскиот систем за скара. Испробајте нови техники за готвење со неjзините решетки за готвење со гурмански систем за скара во кои се сместени голем број...
                         54.999 ден.59.999 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                         • Ново
                          59.990 ден.63.990 ден.
                          WEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гасWEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гас
                          • Ново
                           59.990 ден.63.990 ден.Редовна цена-4.000 ден. исклученоЦена
                           WEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гасWEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гас
                           • Ново
                            Подгответе се да го засилите вашето искуство со печење на скара. Додека семејството седнува на вечера, или неколку пријатели доаѓаат да залак - оваа скара со три горилници ќе ја направи својата магија. Со пространиот простор за готвење можете да пржете стекови од едната страна додека печете мезе на скара од другата, а пригодната отворена количка ви овозможува да ги држите вашите...
                            59.990 ден.63.990 ден.Редовна цена-4.000 ден. исклученоЦена
                            WEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гасWEBER SPIRIT II E-310 GBS скара на гас
                            • Ново
                             Подгответе се да го засилите вашето искуство со печење на скара. Додека семејството седнува на вечера, или неколку пријатели доаѓаат да залак - оваа скара со три горилници ќе ја направи својата магија. Со пространиот простор за готвење можете да пржете стекови од едната страна додека печете мезе на скара од другата, а пригодната отворена количка ви овозможува да ги држите вашите...
                             59.990 ден.63.990 ден.Редовна цена-4.000 ден. исклученоЦена
                             • Ново
                              49.990 ден.54.990 ден.
                              WEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гасWEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гас
                              • Ново
                               49.990 ден.54.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                               WEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гасWEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гас
                               • Ново
                                Отворете ја вашата врата во светот на скарата со скарата на гас Spirit II E-210. Оваа скара со два горилници е изградена за да се смести во мал двор или балкон и е преполна со карактеристики. Системот за скара со високи перформанси GS4 обезбедува одлични резултати секој пат, додека гурманските решетки за BBQ System ви даваат бескрајни можности за мени. Добредојдовте во семејството...
                                49.990 ден.54.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                                WEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гасWEBER SPIRIT II E-210 GBS скара на гас
                                • Ново
                                 Отворете ја вашата врата во светот на скарата со скарата на гас Spirit II E-210. Оваа скара со два горилници е изградена за да се смести во мал двор или балкон и е преполна со карактеристики. Системот за скара со високи перформанси GS4 обезбедува одлични резултати секој пат, додека гурманските решетки за BBQ System ви даваат бескрајни можности за мени. Добредојдовте во семејството...
                                 49.990 ден.54.990 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                                 • Ново
                                  37.999 ден.42.999 ден.
                                  WEBER TRAVELER компактна скара на гасWEBER TRAVELER компактна скара на гас
                                  • Ново
                                   37.999 ден.42.999 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                                   WEBER TRAVELER компактна скара на гасWEBER TRAVELER компактна скара на гас
                                   • Ново
                                    Компактната скара на гас Weber Traveler нека биде дел од вашата следна авантура на отворено. Лесно се вклопува во багажникот на повеќето компактни автомобили. Цврстиот едноделен дизајн со автоматско заклучување на капакот го олеснува носењето насекаде, од патека до пикник. Подигнете ја скарата со едната рака и гответе, со многу простор за да направите оброк за четворица. ...
                                    37.999 ден.42.999 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                                    WEBER TRAVELER компактна скара на гасWEBER TRAVELER компактна скара на гас
                                    • Ново
                                     Компактната скара на гас Weber Traveler нека биде дел од вашата следна авантура на отворено. Лесно се вклопува во багажникот на повеќето компактни автомобили. Цврстиот едноделен дизајн со автоматско заклучување на капакот го олеснува носењето насекаде, од патека до пикник. Подигнете ја скарата со едната рака и гответе, со многу простор за да направите оброк за четворица. ...
                                     37.999 ден.42.999 ден.Редовна цена-5.000 ден. исклученоЦена
                                     • Ново
                                      27.990 ден.29.999 ден.
                                      WEBER Q 1200 скара на гасWEBER Q 1200 скара на гас
                                      • Ново
                                       27.990 ден.29.999 ден.Редовна цена-2.009 ден. исклученоЦена
                                       WEBER Q 1200 скара на гасWEBER Q 1200 скара на гас
                                       • Ново
                                        Скари и решоа
                                        Одитена планинарење во природа,  кампувајте во шумата и истражете го светот со голем вкус, а покрај вас е вашата пренослива скара на гас Q 1200. Главни горилници: kW 2.49 Димензии - отворен капак  (сантиметри) 62,5см В x 103,9см Ш x 52,1см Д Димензии - капакот затворен  (сантиметри) 39,4см В x 103,9см Ш x 42см Д Примарно место за готвење 43 x 32 Тежина (кг)...
                                        27.990 ден.29.999 ден.Редовна цена-2.009 ден. исклученоЦена
                                        WEBER Q 1200 скара на гасWEBER Q 1200 скара на гас
                                        • Ново
                                         Скари и решоа
                                         Одитена планинарење во природа,  кампувајте во шумата и истражете го светот со голем вкус, а покрај вас е вашата пренослива скара на гас Q 1200. Главни горилници: kW 2.49 Димензии - отворен капак  (сантиметри) 62,5см В x 103,9см Ш x 52,1см Д Димензии - капакот затворен  (сантиметри) 39,4см В x 103,9см Ш x 42см Д Примарно место за готвење 43 x 32 Тежина (кг)...
                                         27.990 ден.29.999 ден.Редовна цена-2.009 ден. исклученоЦена
                                         • Ново
                                          37.999 ден.39.999 ден.
                                          WEBER Q 1400 електрична скара со држачWEBER Q 1400 електрична скара со држач
                                          • Ново
                                           37.999 ден.39.999 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                           WEBER Q 1400 електрична скара со држачWEBER Q 1400 електрична скара со држач
                                           • Ново
                                            Идеална за забави, ручеци или специјални петочни вечери, оваа паметна скара ќе го задоволи сечиј вкус благодарение на својот дизајн и доволно големата површина за готвење за да можете да зготвите онолку храна колку што ќе посакате. Онаму каде што не сте во можност да користите јаглен и гас , приклучете ја вашата електрична скара Q 1400 и уживајте заедно со вашите најмили.   Димензии -...
                                            37.999 ден.39.999 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                            WEBER Q 1400 електрична скара со држачWEBER Q 1400 електрична скара со држач
                                            • Ново
                                             Идеална за забави, ручеци или специјални петочни вечери, оваа паметна скара ќе го задоволи сечиј вкус благодарение на својот дизајн и доволно големата површина за готвење за да можете да зготвите онолку храна колку што ќе посакате. Онаму каде што не сте во можност да користите јаглен и гас , приклучете ја вашата електрична скара Q 1400 и уживајте заедно со вашите најмили.   Димензии -...
                                             37.999 ден.39.999 ден.Редовна цена-2.000 ден. исклученоЦена
                                             • Ново
                                             • Пакет
                                             Пегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKYПегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKY
                                             • Ново
                                             • Пакет
                                             1.999 ден.2.498 ден.Редовна цена-499 ден. исклученоЦена
                                             Пегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKYПегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKY
                                             • Ново
                                             • Пакет
                                             Пегла Моќност: 2200 W Керамичка навлака на плочата Самочистење/Спреј функција Моќнен излез на пареа: 0.4 g Јачина на пареа: 12±5g/min Резервоар за вода: 220 ml Должина на кабел: 1.9 m Даска за пеглање Мрежеста даска за пеглање Димензии: 34 x 110 cm Tип X ногарки: 19 mm ...
                                             1.999 ден.2.498 ден.Редовна цена-499 ден. исклученоЦена
                                             Пегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKYПегла на пареа MAX EI2202 + Даска за пеглање FUNKY
                                             • Ново
                                             • Пакет
                                             Пегла Моќност: 2200 W Керамичка навлака на плочата Самочистење/Спреј функција Моќнен излез на пареа: 0.4 g Јачина на пареа: 12±5g/min Резервоар за вода: 220 ml Должина на кабел: 1.9 m Даска за пеглање Мрежеста даска за пеглање Димензии: 34 x 110 cm Tип X ногарки: 19 mm ...
                                             1.999 ден.2.498 ден.Редовна цена-499 ден. исклученоЦена
                                             • Ново
                                              1.099 ден.
                                              Пегла на пареа MAX EI2202
                                              • Ново
                                               1.099 ден.Цена
                                               Пегла на пареа MAX EI2202
                                               • Ново
                                                Моќност: 2200 W Керамичка навлака на плочата Самочистење/Спреј функција Моќнен излез на пареа: 0.4 g Јачина на пареа: 12±5g/min Резервоар за вода: 220 ml Должина на кабел: 1.9 m
                                                1.099 ден.Цена
                                                Пегла на пареа MAX EI2202
                                                • Ново
                                                 Моќност: 2200 W Керамичка навлака на плочата Самочистење/Спреј функција Моќнен излез на пареа: 0.4 g Јачина на пареа: 12±5g/min Резервоар за вода: 220 ml Должина на кабел: 1.9 m
                                                 1.099 ден.Цена
                                                 • Ново
                                                  1.399 ден.
                                                  Даска за пеглање FUNKYДаска за пеглање FUNKY
                                                  • Ново
                                                   1.399 ден.Цена
                                                   Даска за пеглање FUNKYДаска за пеглање FUNKY
                                                   • Ново
                                                    Даски за пеглање и сушари
                                                    Мрежеста даска за пеглање Димензии: 34 x 110 cm Tип X ногарки: 19 mm Cигурносен потпирач за железо со силиконски точки Прилагодување на височина од 68 cm до 83 cm Подлога од пена со 100% памук 8 mm
                                                    1.399 ден.Цена
                                                    Даска за пеглање FUNKYДаска за пеглање FUNKY
                                                    • Ново
                                                     Даски за пеглање и сушари
                                                     Мрежеста даска за пеглање Димензии: 34 x 110 cm Tип X ногарки: 19 mm Cигурносен потпирач за железо со силиконски точки Прилагодување на височина од 68 cm до 83 cm Подлога од пена со 100% памук 8 mm
                                                     1.399 ден.Цена
                                                     • Ново
                                                      Закачалка / полица со метална конструкција OLIVIAЗакачалка / полица со метална конструкција OLIVIA
                                                      • Ново
                                                       3.490 ден.4.590 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                                       Закачалка / полица со метална конструкција OLIVIAЗакачалка / полица со метална конструкција OLIVIA
                                                       • Ново
                                                        Димензија: 160x66х34cm Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите. Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации. Може да се користи на 2 начини (како што ви одговара повеќе), како што е...
                                                        3.490 ден.4.590 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                                        Закачалка / полица со метална конструкција OLIVIAЗакачалка / полица со метална конструкција OLIVIA
                                                        • Ново
                                                         Димензија: 160x66х34cm Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите. Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации. Може да се користи на 2 начини (како што ви одговара повеќе), како што е...
                                                         3.490 ден.4.590 ден.Редовна цена-1.100 ден. исклученоЦена
                                                         • Ново
                                                          4.999 ден.7.499 ден.
                                                          ТВ комода Nova - бела/атлантикТВ комода Nova - бела/атлантик
                                                          • Ново
                                                           4.999 ден.7.499 ден.Редовна цена-2.500 ден. исклученоЦена
                                                           ТВ комода Nova - бела/атлантикТВ комода Nova - бела/атлантик
                                                           • Ново
                                                            ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm Димензии Должина: 160 cm Висина: 44,8 cm Длабочина: 31,8 cm
                                                            4.999 ден.7.499 ден.Редовна цена-2.500 ден. исклученоЦена
                                                            ТВ комода Nova - бела/атлантикТВ комода Nova - бела/атлантик
                                                            • Ново
                                                             ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm Димензии Должина: 160 cm Висина: 44,8 cm Длабочина: 31,8 cm
                                                             4.999 ден.7.499 ден.Редовна цена-2.500 ден. исклученоЦена
                                                             • Ново
                                                              4.999 ден.7.499 ден.
                                                              ТВ комода Nova - атлантик/антрацитТВ комода Nova - атлантик/антрацит
                                                              • Ново
                                                               4.999 ден.7.499 ден.Редовна цена-2.500 ден. исклученоЦена
                                                               ТВ комода Nova - атлантик/антрацитТВ комода Nova - атлантик/антрацит
                                                               • Ново
                                                                ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm Димензии Должина: 160 cm Висина: 44,8 cm Длабочина: 31,8 cm
                                                                4.999 ден.7.499 ден.Редовна цена-2.500 ден. исклученоЦена
                                                                ТВ комода Nova - атлантик/антрацитТВ комода Nova - атлантик/антрацит
                                                                • Ново
                                                                 ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm Димензии Должина: 160 cm Висина: 44,8 cm Длабочина: 31,8 cm
                                                                 4.999 ден.7.499 ден.Редовна цена-2.500 ден. исклученоЦена
                                                                 • Ново
                                                                  2.490 ден.3.600 ден.
                                                                  Полица Tree - белаПолица Tree - бела
                                                                  • Ново
                                                                   2.490 ден.3.600 ден.Редовна цена-1.110 ден. исклученоЦена
                                                                   Полица Tree - белаПолица Tree - бела
                                                                   • Ново
                                                                    Декоративна полица / библиотека наменета за книги, списанија и разни предмети, која додава елеганција и практичност во секој простор. Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите. Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат...
                                                                    2.490 ден.3.600 ден.Редовна цена-1.110 ден. исклученоЦена
                                                                    Полица Tree - белаПолица Tree - бела
                                                                    • Ново
                                                                     Декоративна полица / библиотека наменета за книги, списанија и разни предмети, која додава елеганција и практичност во секој простор. Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите. Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат...
                                                                     2.490 ден.3.600 ден.Редовна цена-1.110 ден. исклученоЦена
                                                                     • Ново
                                                                      2.490 ден.3.600 ден.
                                                                      Полица Tree - атлантикПолица Tree - атлантик
                                                                      • Ново
                                                                       2.490 ден.3.600 ден.Редовна цена-1.110 ден. исклученоЦена
                                                                       Полица Tree - атлантикПолица Tree - атлантик
                                                                       • Ново
                                                                        Декоративна полица / библиотека наменета за книги, списанија и разни предмети, која додава елеганција и практичност во секој простор. Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите. Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат...
                                                                        2.490 ден.3.600 ден.Редовна цена-1.110 ден. исклученоЦена
                                                                        Полица Tree - атлантикПолица Tree - атлантик
                                                                        • Ново
                                                                         Декоративна полица / библиотека наменета за книги, списанија и разни предмети, која додава елеганција и практичност во секој простор. Изработена од 18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите. Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат...
                                                                         2.490 ден.3.600 ден.Редовна цена-1.110 ден. исклученоЦена
                                                                         • Ново
                                                                          3.490 ден.5.290 ден.
                                                                          Плакар Брутус - белПлакар Брутус - бел
                                                                          • Ново
                                                                           3.490 ден.5.290 ден.Редовна цена-1.800 ден. исклученоЦена
                                                                           Плакар Брутус - белПлакар Брутус - бел
                                                                           • Ново
                                                                            Плакар кој додава елеганција во Вашиот дом или канцеларија, благодарение на неговата повеќенаменска примена и модерниот изглед. Плакарот е изработен од 1-ва класа 18мм иверица според стандардите на ЕУ и со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите. Рабовите на иверицата се кантирани со ПВЦ трака од 1-ва класа, отпорна на...
                                                                            3.490 ден.5.290 ден.Редовна цена-1.800 ден. исклученоЦена
                                                                            Плакар Брутус - белПлакар Брутус - бел
                                                                            • Ново
                                                                             Плакар кој додава елеганција во Вашиот дом или канцеларија, благодарение на неговата повеќенаменска примена и модерниот изглед. Плакарот е изработен од 1-ва класа 18мм иверица според стандардите на ЕУ и со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите. Рабовите на иверицата се кантирани со ПВЦ трака од 1-ва класа, отпорна на...
                                                                             3.490 ден.5.290 ден.Редовна цена-1.800 ден. исклученоЦена
                                                                             • Ново
                                                                              2.990 ден.
                                                                              ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22EПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
                                                                              • Ново
                                                                               2.990 ден.Цена
                                                                               ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22EПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
                                                                               • Ново
                                                                                Правосмукалки за домаќинство
                                                                                Моќност: 1600 W/ Работен опсег: 6 m Голема папуча за под/Четка за агли Пластични цевки: 2 х 21 cm Платнена ќеса за прашина Хепа филтер 5 нивоа на филтрација Електронска контрола на брзината Должина на приклучен кабел: 5 m
                                                                                2.990 ден.Цена
                                                                                ПРАВОСМУКАЛКА MAX 22EПРАВОСМУКАЛКА MAX 22E
                                                                                • Ново
                                                                                 Правосмукалки за домаќинство
                                                                                 Моќност: 1600 W/ Работен опсег: 6 m Голема папуча за под/Четка за агли Пластични цевки: 2 х 21 cm Платнена ќеса за прашина Хепа филтер 5 нивоа на филтрација Електронска контрола на брзината Должина на приклучен кабел: 5 m
                                                                                 2.990 ден.Цена
                                                                                 • Ново
                                                                                  2.699 ден.4.790 ден.
                                                                                  Клуб маса Луна - белаКлуб маса Луна - бела
                                                                                  • Ново
                                                                                   2.699 ден.4.790 ден.Редовна цена-2.091 ден. исклученоЦена
                                                                                   Клуб маса Луна - белаКлуб маса Луна - бела
                                                                                   • Ново
                                                                                    Димензии: 105x50x42cm Материјал: Иверица 1ва класа Метална конструкција ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
                                                                                    2.699 ден.4.790 ден.Редовна цена-2.091 ден. исклученоЦена
                                                                                    Клуб маса Луна - белаКлуб маса Луна - бела
                                                                                    • Ново
                                                                                     Димензии: 105x50x42cm Материјал: Иверица 1ва класа Метална конструкција ПВЦ кант трака 0.8mm Не содржи канцерогени супстанции според Е1 стандардите.
                                                                                     2.699 ден.4.790 ден.Редовна цена-2.091 ден. исклученоЦена
                                                                                     • Ново
                                                                                      Биро со метална конструкција Бостон - антрацитБиро со метална конструкција Бостон - антрацит
                                                                                      • Ново
                                                                                       2.199 ден.3.690 ден.Редовна цена-1.491 ден. исклученоЦена
                                                                                       Биро со метална конструкција Бостон - антрацитБиро со метална конструкција Бостон - антрацит
                                                                                       • Ново
                                                                                        Димензии: 60x90cm Висина: 75cm Боја: Антрацит Конструкцијата е изработена од високо издржливи профили. Горната плоча е произведена со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.
                                                                                        2.199 ден.3.690 ден.Редовна цена-1.491 ден. исклученоЦена
                                                                                        Биро со метална конструкција Бостон - антрацитБиро со метална конструкција Бостон - антрацит
                                                                                        • Ново
                                                                                         Димензии: 60x90cm Висина: 75cm Боја: Антрацит Конструкцијата е изработена од високо издржливи профили. Горната плоча е произведена со употреба на 18 мм иверица од 1ва класа, која има Tse, European Union EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.
                                                                                         2.199 ден.3.690 ден.Редовна цена-1.491 ден. исклученоЦена
                                                                                         • Ново
                                                                                          23.890 ден.41.000 ден.
                                                                                          Електричен велосипед - BENELLI MINI-FOLD 16" црвенЕлектричен велосипед - BENELLI MINI-FOLD 16" црвен
                                                                                          • Ново
                                                                                           23.890 ден.41.000 ден.Редовна цена-17.110 ден. исклученоЦена
                                                                                           Електричен велосипед - BENELLI MINI-FOLD 16" црвенЕлектричен велосипед - BENELLI MINI-FOLD 16" црвен
                                                                                           • Ново
                                                                                            23.890 ден.41.000 ден.Редовна цена-17.110 ден. исклученоЦена
                                                                                            Електричен велосипед - BENELLI MINI-FOLD 16" црвенЕлектричен велосипед - BENELLI MINI-FOLD 16" црвен
                                                                                            • Ново
                                                                                             23.890 ден.41.000 ден.Редовна цена-17.110 ден. исклученоЦена
                                                                                             • Ново
                                                                                              23.890 ден.41.000 ден.
                                                                                              Електричен велосипед - BENELLI MINI-FOLD 16" белЕлектричен велосипед - BENELLI MINI-FOLD 16" бел
                                                                                              • Ново
                                                                                               23.890 ден.41.000 ден.Редовна цена-17.110 ден. исклученоЦена
                                                                                               Електричен велосипед - BENELLI MINI-FOLD 16" белЕлектричен велосипед - BENELLI MINI-FOLD 16" бел
                                                                                               • Ново
                                                                                                23.890 ден.41.000 ден.Редовна цена-17.110 ден. исклученоЦена
                                                                                                Електричен велосипед - BENELLI MINI-FOLD 16" белЕлектричен велосипед - BENELLI MINI-FOLD 16" бел
                                                                                                • Ново
                                                                                                 23.890 ден.41.000 ден.Редовна цена-17.110 ден. исклученоЦена
                                                                                                 • Ново
                                                                                                  7.900 ден.
                                                                                                  Работен стол STAR BlackРаботен стол STAR Black
                                                                                                  • Ново
                                                                                                   7.900 ден.Цена
                                                                                                   Работен стол STAR BlackРаботен стол STAR Black
                                                                                                   • Ново
                                                                                                    Канцелариски столици
                                                                                                    Работен стол STAR Black боја: црна 
                                                                                                    7.900 ден.Цена
                                                                                                    Работен стол STAR BlackРаботен стол STAR Black
                                                                                                    • Ново
                                                                                                     Канцелариски столици
                                                                                                     Работен стол STAR Black боја: црна 
                                                                                                     7.900 ден.Цена
                                                                                                     • Ново
                                                                                                      8.600 ден.
                                                                                                      Работен стол STARK BlackРаботен стол STARK Black
                                                                                                      • Ново
                                                                                                       8.600 ден.Цена
                                                                                                       Работен стол STARK BlackРаботен стол STARK Black
                                                                                                       • Ново
                                                                                                        Канцелариски столици
                                                                                                        Работен стол STARK Black боја: црна 
                                                                                                        8.600 ден.Цена
                                                                                                        Работен стол STARK BlackРаботен стол STARK Black
                                                                                                        • Ново
                                                                                                         Канцелариски столици
                                                                                                         Работен стол STARK Black боја: црна 
                                                                                                         8.600 ден.Цена
                                                                                                         • Ново
                                                                                                          9.890 ден.
                                                                                                          Работен стол JazzРаботен стол Jazz
                                                                                                          • Ново
                                                                                                           9.890 ден.Цена
                                                                                                           Работен стол JazzРаботен стол Jazz
                                                                                                           • Ново
                                                                                                            Канцелариски столици
                                                                                                            Работен стол Jazz боја: црна 
                                                                                                            9.890 ден.Цена
                                                                                                            Работен стол JazzРаботен стол Jazz
                                                                                                            • Ново
                                                                                                             Канцелариски столици
                                                                                                             Работен стол Jazz боја: црна 
                                                                                                             9.890 ден.Цена
                                                                                                             • Ново
                                                                                                              MS ENERGY e-bike m10 електричен велосипедMS ENERGY e-bike m10 електричен велосипед
                                                                                                              • Ново
                                                                                                               66.999 ден.Цена
                                                                                                               MS ENERGY e-bike m10 електричен велосипедMS ENERGY e-bike m10 електричен велосипед
                                                                                                               • Ново
                                                                                                                Без разлика дали уживате во возењето сами или во друштво, MS Energy m10 eBike ќе ви овозможи целосно искуство на слобода на искачувања по ридови, како и на градските улици. Изграден е на лесна алуминиумска рамка и опремен со 8-брзински менувач Shimano Altus, предна патна суспензија Suntour 100 mm, надворешни гуми CST и премиум Tektro сопирачки. Благодарение на моќниот Shengyi мотор и...
                                                                                                                66.999 ден.Цена
                                                                                                                MS ENERGY e-bike m10 електричен велосипедMS ENERGY e-bike m10 електричен велосипед
                                                                                                                • Ново
                                                                                                                 Без разлика дали уживате во возењето сами или во друштво, MS Energy m10 eBike ќе ви овозможи целосно искуство на слобода на искачувања по ридови, како и на градските улици. Изграден е на лесна алуминиумска рамка и опремен со 8-брзински менувач Shimano Altus, предна патна суспензија Suntour 100 mm, надворешни гуми CST и премиум Tektro сопирачки. Благодарение на моќниот Shengyi мотор и...
                                                                                                                 66.999 ден.Цена
                                                                                                                 MS ENERGY Urbanfold i6 електричен велосипед зелена боја
                                                                                                                 • Ново
                                                                                                                  MS ENERGY Urbanfold i6 електричен велосипед зелена боја
                                                                                                                  • Ново
                                                                                                                   Ви го претставуваме нашиот електричен велосипед на склопување , кој и покрај малите димензии, остава голем впечаток. Подигнете го вашето возачко искуство со иновативен дизајн и комбинација на стил и функционалност. Неговите преклопни и 16-инчни тркала овозможуваат лесен транспорт и складирање, додека со задната суспензија можете да уживате во удобно возење. Одете во големи авантури со нашиот...
                                                                                                                   41.999 ден.Цена
                                                                                                                   MS ENERGY Urbanfold i6 електричен велосипед зелена боја
                                                                                                                   • Ново
                                                                                                                    Ви го претставуваме нашиот електричен велосипед на склопување , кој и покрај малите димензии, остава голем впечаток. Подигнете го вашето возачко искуство со иновативен дизајн и комбинација на стил и функционалност. Неговите преклопни и 16-инчни тркала овозможуваат лесен транспорт и складирање, додека со задната суспензија можете да уживате во удобно возење. Одете во големи авантури со нашиот...
                                                                                                                    41.999 ден.Цена