Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка
   Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка
   Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка
   Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка
   Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка
   Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка
   Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка

   Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка

   Напиши рецензија (0)
   3.799 ден.
   3.999 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Напон: 3.6V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации: 

   • Напон: 3.6V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)

   • Брзина во празно: 1000 / мин-1

   • Ширина на сечење: 80 мм (трева)

   • Должина на сечење: 110 mm (жива ограда)

   • Додатоци за косилка за трева

   • Додатоци за сечење жива ограда

   • Телескопска рачка: 70-90см

   • Димензии на пакувањето (во мм): 740 (L) x 120 (W) x 125

   • Нето тежина: 1.990 кг

   • Бруто тежина: 2,24 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042560371
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка

   2 други производи во иста категорија:

   Iskra N0E-11ET-3.6 Батериски ножици за жива ограда со рачка

   3.799 ден.
   3.999 ден.
   Заштеди 200 ден.
   со ДДВ