Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда
   Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда
   Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда
   Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда

   Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда

   Напиши рецензија (0)
   2.999 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Напон: 3.6V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)

   • 24 месеци гаранција

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Спецификации: 

   • Напон: 3.6V

   • Моќност: Li-ion батерија (1.3Ah)

   • Брзина во празно: 1000 / мин-1

   • Ширина на сечење: 80 мм (трева)

   • Должина на сечење: 110 mm (жива ограда)

   • Додатоци за косилка за трева

   • Додатоци за сечење жива ограда

   • Димензии на пакувањето (во мм): 300 (L) x 90 (W) x 120 

   • Нето тежина: 1.075 кг

   • Бруто тежина: 1,2 кг

   • 24 месеци гаранција

   3830042563211
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда

   2 други производи во иста категорија:

   Iskra N0E-11ET-3.6-B Батериски ножици за жива ограда

   2.999 ден.
   со ДДВ