Makeup огледало со лед светло
   Makeup огледало со лед светло
   Makeup огледало со лед светло
   Makeup огледало со лед светло
   Makeup огледало со лед светло

   Makeup огледало со лед светло

   Напиши рецензија (0)
   1.290 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Makeup огледало со лед светло

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Тип на грло: ЛЕД 3 color

   Димензии: ш:180 в:265

   Материјал: Пластика

   Боја: Розева

   Battery: lithium battery 18650.

   Battery capacity: 1200 mAh.

   Voltage: 5V

   Current: 1A.

   Charging time: 4 hours. USB

   950042
   16 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Makeup огледало со лед светло

   16 други производи во иста категорија:

   Makeup огледало со лед светло

   1.290 ден.
   со ДДВ