Огледало Deco 1
   Огледало Deco 1
   Огледало Deco 1
   Огледало Deco 1
   Огледало Deco 1

   Огледало Deco 1

   Напиши рецензија (0)
   1.990 ден.
   2.490 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Огледалото Deco 1 е уникатно и оригинално огледало кое се издвојува по својот необичен и неповторлив дизајн. Идеалno е за сместување во различни простори, од дневна соба и спална соба до бања или рецепција.

   Спецификации:

   Рамка од иверица со меламинска облога.

   Стакло со висока издржливост

   Се нуди во златна боја.

   Димензии:

   Должина: 12,7 см

   Ширина: 2,5 см

   Висина: 129,5 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Огледалото Deco 1 е уникатно и оригинално огледало кое се издвојува по својот необичен и неповторлив дизајн. Идеалno е за сместување во различни простори, од дневна соба и спална соба до бања или рецепција.

   Спецификации:

   Рамка од иверица со меламинска облога.

   Стакло со висока издржливост

   Се нуди во златна боја.

   Димензии:

   Должина: 12,7 см

   Ширина: 2,5 см

   Висина: 129,5 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   233-000017
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Огледало Deco 1

   16 други производи во иста категорија:

   Огледало Deco 1

   1.990 ден.
   2.490 ден.
   Заштеди 500 ден.
   со ДДВ