Огледало Eye
   Огледало Eye
   Огледало Eye
   Огледало Eye
   Огледало Eye

   Огледало Eye

   Напиши рецензија (0)
   2.490 ден.
   3.150 ден.
   Заштеди 660 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Огледалото Eye е неверојатно огледало кое се одликува со уникатна форма на очите. Ова огледало ја комбинира елеганцијата на златната боја со мистериозниот и шармантен изглед на окото, создавајќи импресивно парче декорација. 

   Спецификации:

   Метална златна рамка која обезбедува издржливост и стабилност.

   Димензии:

   Должина: 46 см

   Ширина: 2 см

   Висина: 26 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Огледалото Eye е неверојатно огледало кое се одликува со уникатна форма на очите. Ова огледало ја комбинира елеганцијата на златната боја со мистериозниот и шармантен изглед на окото, создавајќи импресивно парче декорација. 

   Спецификации:

   Метална златна рамка која обезбедува издржливост и стабилност.

   Димензии:

   Должина: 46 см

   Ширина: 2 см

   Висина: 26 см

   Време на испорака: 10-14 дена

   Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

   Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

   233-000007
   19 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Огледало Eye

   16 други производи во иста категорија:

   Огледало Eye

   2.490 ден.
   3.150 ден.
   Заштеди 660 ден.
   со ДДВ