Млин за грозје со одвојување на рачки Grifo
   Млин за грозје со одвојување на рачки Grifo
   Млин за грозје со одвојување на рачки Grifo
   Млин за грозје со одвојување на рачки Grifo
   Млин за грозје со одвојување на рачки Grifo

   Млин за грозје со одвојување на рачки Grifo

   Напиши рецензија (0)
   21.350 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Рачен млин за грозје, дизајниран и изработен од материјали со највисок квалитет.

   Моделот DMA е опремен со бункер за грозје направен од емајлиран челик.

   Роторот на млинот е поврзан со вратилото и се користи за одделување на грозјето од стеблото со помош на отстранливата решетка направена од не'рѓосувачки челик.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии : 900x500х220mm

   Тип: рачен со одделување на дршки

   Производител: Grifo

   Земја на потекло: Италија

   Гаранција: 1 година

   009348
   9 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Млин за грозје со одвојување на рачки Grifo

   6 други производи во иста категорија:

   Млин за грозје со одвојување на рачки Grifo

   21.350 ден.
   со ДДВ