Млин за грозје МИДИ Grifo
   Млин за грозје МИДИ Grifo
   Млин за грозје МИДИ Grifo
   Млин за грозје МИДИ Grifo

   Млин за грозје МИДИ Grifo

   Напиши рецензија (0)
   8.494 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Овој млин за грозје се карактеризира со бункер од не'рѓосувачки челик и пластични ролери. Ова е рачен млин за грозје со средна големина. Благодарение на висококвалитетните материјали  на изработка и внимателно избраните детали, лесен е за употреба и многу корисен. Под бункерот има челична лакирана рамка; ротирањето е со рачна дршка, која го прави движењето на ролерите и го притиска грозјето. Запчаниците се од пластика а тоа обезбедува  долготрајност и подобар  и побезбеден третман на грозјето.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии : 800x500х220mm

   Рачен млин за грозје

   Длабочина на корпа: 200 мм

   Производител: Grifo

   Потекло: Италија

   Гаранција: 1 година

   004511

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Млин за грозје МИДИ Grifo

   6 други производи во иста категорија:

   Млин за грозје МИДИ Grifo

   8.494 ден.
   со ДДВ