Млин за грозје МИНИ Grifo
   Млин за грозје МИНИ Grifo
   Млин за грозје МИНИ Grifo

   Млин за грозје МИНИ Grifo

   Напиши рецензија (0)
   7.560 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Овој млин за грозје се карактеризира со бункер од не'рѓосувачки челик и пластични ролери од 220 мм. Ова е најмалиот млин за грозје во целиот аспртиман на Грифо. Благодарение на висококвалитетните материјали  на изработка и внимателно избраните детали, лесен е за употреба и многу корисен. Под бункерот има челична лакирана рамка; ротирањето е со рачна дршка, која го прави движењето на ролерите и го притиска грозјето. Запчаниците се од пластика а тоа обезбедува  долготрајност и подобар  и побезбеден третман на грозјето.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Рачен млин за грозје

   Димензии 400х400

   Длабочина на корпа: 200 мм

   Производител: Grifo

   Потекло: Италија

   Гаранција: 1 година

   004510
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Млин за грозје МИНИ Grifo

   6 други производи во иста категорија:

   Млин за грозје МИНИ Grifo

   7.560 ден.
   со ДДВ