Млин за грозје МАКСИ Grifo
   Млин за грозје МАКСИ Grifo
   Млин за грозје МАКСИ Grifo

   Млин за грозје МАКСИ Grifo

   Напиши рецензија (0)
   11.960 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Овој млин за грозје се карактеризира со бункер од не'рѓосувачки челик и пластични ролери. Ова е рачен млин за грозје со средна големина. Благодарение на висококвалитетните материјали  на изработка и внимателно избраните детали, лесен е за употреба и многу корисен. Под бункерот има челична лакирана рамка; ротирањето е со рачна дршка, која го прави движењето на ролерите и го притиска грозјето. Запчаниците се од пластика а тоа обезбедува  долготрајност и подобар  и побезбеден третман на грозјето.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Материјал на изработка: ЕМАЈЛИРАН ЧЕЛИК

   Ножеви: ИНОКС

   Димензии : 950Х600 mm

   Производител:ГРИФО- Италија

   Гаранција: 1 година

   017722
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Млин за грозје МАКСИ Grifo

   6 други производи во иста категорија:

   Млин за грозје МАКСИ Grifo

   11.960 ден.
   со ДДВ