Електричен млин за грозје Grifo
   Електричен млин за грозје Grifo
   Електричен млин за грозје Grifo
   Електричен млин за грозје Grifo
   Електричен млин за грозје Grifo

   Електричен млин за грозје Grifo

   Напиши рецензија (0)
   35.380 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Електричен млин за грозје направен од емајлиран челик.Неговото функционирање е автоматизирано благодарение на моторот монтиран на страната, кој ги придвижува сите различни механизми: ролерите за дробење, вратилото за одвојување на стеблата од грозјето и мешалка.

   Решетката е направена од не'рѓосувачки челик, додека ролерите и запчаниците се целосно изработени од пластика. Ролерите исто така се прилагодливи благодарение на специјалните потпори.

   Висококвалитетните материјали што се користат за изработка на оваа машина гарантираат нејзина цврстина и издржливост.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии : 1040 х 550 х  900 mm

   Погон : електричен

   Можност за одвојување на рачките од грозјето

   Производител: Grifo

   Потекло: Р. Италија

   Гаранција: 1 година

   004513
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Електричен млин за грозје Grifo

   6 други производи во иста категорија:

   Електричен млин за грозје Grifo

   35.380 ден.
   со ДДВ