Електричен млин за грозје со пумпа 30 Grifo
   Електричен млин за грозје со пумпа 30 Grifo
   Електричен млин за грозје со пумпа 30 Grifo
   Електричен млин за грозје со пумпа 30 Grifo
   Електричен млин за грозје со пумпа 30 Grifo
   Електричен млин за грозје со пумпа 30 Grifo

   Електричен млин за грозје со пумпа 30 Grifo

   Напиши рецензија (0)
   67.160 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Модел на млин направен од емајлиран челик, со капацитет на производство од 3000 кг. на час. Опремен со голема корпа за лесно истурање на материјалот.Млинот е опремен со одделувач на рачките од грозјето изработен од не `рѓосувачки челик .

   DVEP30 е опремен со голема пумпа и моќен електричен мотор.

   Висококвалитетните материјали на изработка обезбедуваат висока издржливост, сигурност и цврстина а тоа гарантира постојани и  одлични перформанси на работа.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Димензии : 1040x550х900mm

   Тип : електричен со пумпа

   Капацитет: 3 тона на час

   Производител: Grifo

   Потекло: Р. Италија

   Гаранција: 1 година

   009350
   10 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Електричен млин за грозје со пумпа 30 Grifo

   6 други производи во иста категорија:

   Електричен млин за грозје со пумпа 30 Grifo

   67.160 ден.
   со ДДВ