Mi Electric Toothbrush Head (3-pack,standard) (Light Grey)
   Mi Electric Toothbrush Head (3-pack,standard) (Light Grey)

   Mi Electric Toothbrush Head (3-pack,standard) (Light Grey)

   Напиши рецензија (0)
   590 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Компатибилно со: Xiaomi Mi Electric Toothbrush T500

   Димензии: мини 85x10mm, регуларна 25,8x85

   Карактеристики: нежна нега на забите, ги заштитва непцата, ефикасно и темелно чистење на забите

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   NUN4010GL

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Electric Toothbrush Head (3-pack,standard) (Light Grey)

   2 други производи во иста категорија:

   Mi Electric Toothbrush Head (3-pack,standard) (Light Grey)

   590 ден.
   со ДДВ