Mi Smart Electric Toothbrush T500
   Mi Smart Electric Toothbrush T500

   Mi Smart Electric Toothbrush T500

   Напиши рецензија (0)
   2.390 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Мотор со магнетна левитација со вибрации со висока фреквенција, чистење со четка

   Паметно предупредување за прекумерен притисок, деликатно на непцата, сопствени режими за чистење

   Метална глава на четка од нерѓосувачки челик за ефикасно чистење

   Прилагодени режими за чистење

   Метална глава на четка од нерѓосувачки челик за ефикасно чистење

   Време на полнење:16 часа

   Гаранција: 1 година

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   NUN4087GL

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Mi Smart Electric Toothbrush T500

   2 други производи во иста категорија:

   Mi Smart Electric Toothbrush T500

   2.390 ден.
   со ДДВ