Smart GOSUND WIFI штекер SP112 - 2 парчиња
   Smart GOSUND WIFI штекер SP112 - 2 парчиња
   Smart GOSUND WIFI штекер SP112 - 2 парчиња
   Smart GOSUND WIFI штекер SP112 - 2 парчиња
   Smart GOSUND WIFI штекер SP112 - 2 парчиња

   Smart GOSUND WIFI штекер SP112 - 2 парчиња

   Напиши рецензија (0)
   2.290 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Smart GOS WIFI штекер SP112 - 2 парчињa

   • Вкупно 2.1A
   • Full-PC,
   • V0 Fireproof materials
   • макс. 16A,802.11 b/g/n, 2.4Ghz,
   • Scheduling
   • Timer
   • Away mode
   • Контрола на потрошувачка,
   • IFTTT Amazon Alexa и Goggle Assistant
   • Гаранција 12 мсеци
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Gosund SP112 е паметен штекер со ЕУ приклучок и два вградени USB порти 2.1A. Преку апликацијата, можете да го контролирате осветлувањето или другите домашни уреди директно од апликацијата на нашиот паметен телефон со Smart Life (апликација Tuya) (за бесплатно преземање на Android и iOS). Откако производот ќе се поврзе на локалната мрежа и ќе се додаде во нашата апликација, можеме да управуваме со него од каде било во светот каде што имаме пристап до Интернет. Уредот работи со најновите системи: IFTTT, Amazon Alexa и Goggle Assistant.

   0001236644
   20 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Smart GOSUND WIFI штекер SP112 - 2 парчиња

   16 други производи во иста категорија:

   Smart GOSUND WIFI штекер SP112 - 2 парчиња

   2.290 ден.
   со ДДВ