Smart GOSUND dual WIFI штекер SP211-1
   Smart GOSUND dual WIFI штекер SP211-1
   Smart GOSUND dual WIFI штекер SP211-1

   Smart GOSUND dual WIFI штекер SP211-1

   Напиши рецензија (0)
   990 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Smart GOS dual WIFI штекер SP211-1- 1 парче

   • Full-PC
   • V0 Fireproof materials
   • Max load: 16A, 802.11 b/g/n, 2.4GHz
   • Scheduling and Timer function
   • Away mode
   • Energy monitoring feature
   • Voice control with Amazon Alexa or Google Home
   • Гаранција 1 год
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Штекерот Gosund SP211 ви дава можност да поврзете два различни уреди со напојувањето и на тој начин да создадете паметен дом со контрола на потрошувачката на енергија. Има Wi-Fi функција, што го прави компатибилен со Alex, Google Assistant и IFTTT. Away mode, распоред, тајмер.

   0001236653

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Smart GOSUND dual WIFI штекер SP211-1

   16 други производи во иста категорија:

   Smart GOSUND dual WIFI штекер SP211-1

   990 ден.
   со ДДВ