Smart GOSUND WIFI штекер EP2 - 2 парчиња
   Smart GOSUND WIFI штекер EP2 - 2 парчиња
   Smart GOSUND WIFI штекер EP2 - 2 парчиња
   Smart GOSUND WIFI штекер EP2 - 2 парчиња

   Smart GOSUND WIFI штекер EP2 - 2 парчиња

   Напиши рецензија (0)
   1.690 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Smart GOS WIFI штекер EP2 - 2 парчиња

   • Функција за распоред и тајмер
   • Режим Away
   • Мониторинг на енергија
   • Гласовна контрола со Amazon Alexa или Google Home
   • Full-PC V0 Огноотпорни материјали
   • 10A, 802,11 b/g/n, 2 ,4Ghz
   • Гаранција 1 година
   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Сега можете уште поудобно да управувате со вашиот паметен дом. Паметниот WiFi приклучок Gosund EP2 е компатибилен со повеќе апликации и гласовни асистенти како Amazon Alexa и Google Assistant. Ви овозможува далечински да ги контролирате поврзаните уреди, да ја следите нивната потрошувачка на енергија, па дури и да ги контролирате со глас. Можете исто така да креирате распоред за работа и да ја споделите контролата со семејството или цимерите. Приклучокот е доволно компактен за да не зазема премногу простор. Вклучете ги и исклучете ги вашите уреди каде и да сте - дома, во ресторан или на одмор. Светло кое автоматски се исклучува кога ќе излезете од станот? Сега е можно!

   0001236642

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Smart GOSUND WIFI штекер EP2 - 2 парчиња

   16 други производи во иста категорија:

   Smart GOSUND WIFI штекер EP2 - 2 парчиња

   1.690 ден.
   со ДДВ