Smart GOSUND продолжен кабел P1-1
   Smart GOSUND продолжен кабел P1-1
   Smart GOSUND продолжен кабел P1-1
   Smart GOSUND продолжен кабел P1-1
   Smart GOSUND продолжен кабел P1-1

   Smart GOSUND продолжен кабел P1-1

   Напиши рецензија (0)
   2.290 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Smart GOSUND продолжен кабел P1-1

   Продолжен кабел Gosund со 3 независни USB приклучоци со излезна моќност од 15W (5V, 3A) и 3 стандардни приклучоци, заштита од пренапон. Мониторинг на потрошувачка на енергија, Away режим, тајмер, креирање на распопред, GOSUND app контрола.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Продолжниот кабел Gosund се состои од 3 USB приклучоци со излезна моќност од 15W (5V, 3A) и 3 стандардни приклучоци, сите влезови имаат интегрирана заштита од пренапони. Моќта од 15 W овозможува брзо полнење на паметни телефони, таблети и други уреди. Продолжниот кабел има прекинувач, но може да се ракува и со апликација за паметен телефон. Ова ви овозможува да ги вклучувате и исклучувате поединечните приклучоци или сите одеднаш кога ќе се појави потреба. Уредот поддржува само лента од 2.4G, затоа, пред да купите, проверете дали поддржува рутерот што ја имате стандардната фреквенција. Апликацијата ви овозможува да креирате интелигентни распореди, како и да ја следите потрошувачката на електрична енергија. Ова ви дава многу опции за контрола на вашиот дом. Можете да ги вклучувате и исклучувате светилките, вентилаторите и другите уреди, додека паметниот тајмер ви овозможува да го исклучите уредот по одредено време.

   0001248891

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Smart GOSUND продолжен кабел P1-1

   16 други производи во иста категорија:

   Smart GOSUND продолжен кабел P1-1

   2.290 ден.
   со ДДВ