Smart GOSUND прекинувач SW9
   Smart GOSUND прекинувач SW9
   Smart GOSUND прекинувач SW9
   Smart GOSUND прекинувач SW9
   Smart GOSUND прекинувач SW9
   Smart GOSUND прекинувач SW9
   Smart GOSUND прекинувач SW9

   Smart GOSUND прекинувач SW9

   Напиши рецензија (0)
   790 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Прекинувач за светло Gosund SW9 Smart Switch - посебна контрола на двете копчиња,далечинско оправување, функција за распоред и тајмер; гласовно управување со Amazon Alexa или Google Home, 230V / 10A Network: 802.11 b/g/n, 2.4Ghz

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Прекинувачот за светло Gosund SW9 му овозможува на корисникот да го контролира осветлувањето во својот дом со глас, благодарение на соработката со Google Assistant и Amazon Alexa. Нуди целосна слобода на контрола на светлината без потреба од рачно палење на светлото со прекинувач или користење на апликација. Специјалната апликација дава уште повеќе можности со пренос од 2,4 GHz. Можете да го закажете стартот на избраниот уред во одредено време, така што ќе уживате во целосна контрола на осветлувањето дома без непотребни дополнителни чекори.

   0001248937

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Smart GOSUND прекинувач SW9

   16 други производи во иста категорија:

   Smart GOSUND прекинувач SW9

   790 ден.
   со ДДВ