Smart GOSUND LED сијалица WB4 - 2 парчиња
   Smart GOSUND LED сијалица WB4 - 2 парчиња
   Smart GOSUND LED сијалица WB4 - 2 парчиња
   Smart GOSUND LED сијалица WB4 - 2 парчиња

   Smart GOSUND LED сијалица WB4 - 2 парчиња

   Напиши рецензија (0)
   690 ден.
   со ДДВ
   Распродадено

   Nite Bird WB4 од Gosund паметна LED сијалица со 800lm, RGB+W, 2700K, E27, B21, A60, energy saving. Пакување-2 паметни сијалици WB4, 2,4GHz, schedule, timer, away mode,Gosund, IFTTT, Amazon Alexa и Goggle Assistant.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   Nite Bird WB4 од Gosund е интелигентна LED сијалица со приклучок E27. Директно преку Gosund или Smart Life (апликација Tuya) (за бесплатно преземање на Android и iOS) можеме да го вклучиме / исклучиме светлото, да ја прилагодиме осветленоста, планот на боите и сценаријата. Откако ќе го поврземе производот со локалната мрежа и ќе го додадеме во нашата апликација, можеме да управуваме со него од каде било во земјата каде што имаме пристап до интернет. Сетот вклучува 2 паметни светилки WB4. Сијалицата дава интензитет на светлина од 800 лумени, животниот век е околу 20.000 часа. Достапните 16 милиони бои и температурата на светлината од 2700-6500 k ја прават сијалицата погодна за секое поставување. Уредот работи со најновите системи: Gosund, IFTTT, Amazon Alexa и Goggle Assistant.

   0001236666

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Smart GOSUND LED сијалица WB4 - 2 парчиња

   16 други производи во иста категорија:

   Smart GOSUND LED сијалица WB4 - 2 парчиња

   690 ден.
   со ДДВ