Лизгалка со кош
   Лизгалка со кош
   Лизгалка со кош
   Лизгалка со кош
   Лизгалка со кош

   Лизгалка со кош

   Напиши рецензија (0)
   6.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Лизгалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Омилената играчка на секое дете.

   • Лизгалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.

   • Составена од нетоксичен, висококвалитетен материјал без рабови за дополнителна безбедност.

   • Лесно се склопува - преклопете ја без алатки за компактно складирање.

   • Производот содржи кош и топка.

   • Димензии на производот: 110см x 150см x 65 см.

   27597
   21 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лизгалка со кош

   16 други производи во иста категорија:

   Лизгалка со кош

   6.990 ден.
   со ДДВ