Лизгалка
   Лизгалка

   Лизгалка

   Напиши рецензија (0)
   2.490 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Детска лизгалка изработена од високо квалитетна пластика, која може да се користи и дома и надвор.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Детска лизгалка изработена од високо квалитетна пластика, која може да се користи и дома и надвор.

   • Одлична забава за најмалите.

   • Димензии:

   - Должина: 90см

   - Висина:70см.

   27599
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лизгалка

   16 други производи во иста категорија:

   Лизгалка

   2.490 ден.
   со ДДВ