Трамбулина
   Трамбулина

   Трамбулина

   Напиши рецензија (0)
   5.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   • Максимална тежина до 50 kg.

   • Внатрешен дијаметар: 100 cm

   • Висина на трамболината 180 см

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   30535
   34 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Трамбулина

   16 други производи во иста категорија:

   Трамбулина

   5.990 ден.
   со ДДВ