Лизгалка со кош
   Лизгалка со кош
   Лизгалка со кош
   Лизгалка со кош
   Лизгалка со кош

   Лизгалка со кош

   Напиши рецензија (0)
   6.800 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Лизгалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Омилената играчка на секое дете достапна во продавниците во Loco Croco.

   • Лизгалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.

   • Составена од нетоксичен, висококвалитетен материјал без рабови и прекрасен дезен.

   • Производот има кош и топка за дополнителна забава за вашите најмили.

   • Се препорачува за дечиња од 1-8 години.

   • Димензии на производот: 170x95x36 cm.

   7888122
   55 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лизгалка со кош

   16 други производи во иста категорија:

   Лизгалка со кош

   6.800 ден.
   со ДДВ