Лизгалка
   Лизгалка
   Лизгалка
   Лизгалка
   Лизгалка
   Лизгалка

   Лизгалка

   Напиши рецензија (0)
   5.200 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Лизгалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Омилената играчка на секое дете, достапна во продавниците во Loco Croco.

   • Лизгалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.

   • Составена од нетоксичен, висококвалитетен материјал без рабови и прекрасен дезен.

   • Производот има кош за дополнителна забава за вашите најмили.

   • Се препорачува за дечиња од 1-8 години.

   • Димензии на производот: 165x83x37 cm.

   7888120
   71 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лизгалка

   16 други производи во иста категорија:

   Лизгалка

   5.200 ден.
   со ДДВ