Лизгалка со лулашка и кош
   Лизгалка со лулашка и кош
   Лизгалка со лулашка и кош
   Лизгалка со лулашка и кош
   Лизгалка со лулашка и кош

   Лизгалка со лулашка и кош

   Напиши рецензија (0)
   8.400 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Лизгалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Омилената играчка на вашите дечиња.

   • Лизгалка со лулашка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.

   • Составена од нетоксичен, висококвалитетен материјал прекрасен и впечатлив дезен на кој нема да можат дечињата да му одолеат.

   • Производот има кош за дополнителна забава за вашите најмили.

   • Димензии на производот: 160x115x118 cm.

   7888118
   9999 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лизгалка со лулашка и кош

   16 други производи во иста категорија:

   Лизгалка со лулашка и кош

   8.400 ден.
   со ДДВ