Лизгалка со кош
   Лизгалка со кош
   Лизгалка со кош
   Лизгалка со кош
   Лизгалка со кош

   Лизгалка со кош

   Напиши рецензија (0)
   6.990 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Лизгалка која ќе обезбеди бесконечна авантура за вашите малечки.

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка

   • Овозможете им забава и рекреација во вашиот двор на дечињата.

   • Лизгалка збогатена со кош и топка за дополнителна забава.

   • Димензии на зелена лизгалка: 110см x 150см x 65 см.

   • Димензии на плава лизгалка: 105см x 145см x 65см.

   27598
   26 производи

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Лизгалка со кош

   16 други производи во иста категорија:

   Лизгалка со кош

   6.990 ден.
   со ДДВ