Детска заштитна кацига MAX H-104 M црна боја
   Детска заштитна кацига MAX H-104 M црна боја

   Детска заштитна кацига MAX H-104 M црна боја

   Напиши рецензија (0)
   899 ден.
   1.980 ден.
   Заштеди 1.081 ден.
   со ДДВ
   На залиха

   Високо квалитетна заштитна кацига

   со USB задно светло

   Материјал: PC+EPS

   со можност за подесување

   Тежина: 350 грама

   Кол:
   • Безбедно плаќање онлајн или при доставаБезбедно плаќање онлајн или при достава
   • Брза и сигурна испоракаБрза и сигурна испорака
   • Корисничка поддршкаКорисничка поддршка
   26030
   1 производ

   Специфични референци

   Ново

   Нема рецензии во моментов

   Напиши рецензија
   Детска заштитна кацига MAX H-104 M црна боја

   16 други производи во иста категорија:

   Детска заштитна кацига MAX H-104 M црна боја

   899 ден.
   1.980 ден.
   Заштеди 1.081 ден.
   со ДДВ